KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14498008
nr 1449 8008
Grafiskt blad
Lena Wiik, "Fält". Signerad, numrerad 16/60, Giclee fine art. Bildmått: 60x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x60 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:51:24
18/2 15:39:26